UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Team HEKO

Zrozumiałem

Select language

pl flag   en flag   pl flag   pl flag

logo UE rgb 1

NASZE PRODUKTY

Owiewka szyby przedniej
Owiewki samochodowe
Owiewka szyby bocznej do samochodów osobowych. Owiewka szyby bocznej do samochodów ciężarowych. Owiewka szyby przedniej. Owiewka szyby tylnej. Owiewka szyberdachu.
Osłony zimowe
Osłony zimowe
Osłony zimowe montowane są w okresie zimowym na kraty wlotu powietrza. Zdecydowanie zmniejszają czas nagrzewania się silnika, co zmniejsza zużycie silnika.
Listwy ozdobne
Listwy ozdobne
Ozdobne listwy poziome pokrywy bagażnika są stosowane głównie ze względu na lepszą widoczność pojazdu na drodze.
Owiewki szyby przedniej
Owiewki szyby przedniej
Zadaniem owiewki szyby przedniej jest takie odchylenie strugi powietrza, aby wszystkie zanieczyszczenia zostały przemieszczone ponad dachem samochodu.
Owiewki szyberdachu
Owiewki szyberdachu
Poprzez zamontowanie owiewki do szyberdachu uzyskujemy możliwość naturalnej cyrkulacji powietrza wewnątrz auta.

NASZE ATUTY

Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych "HEKO" powstał w lipcu 1990 roku w Czermnie, małej miejscowości na terenie województwa świętokrzyskiego. Jest to firma rodzinna z kapitałem w 100% polskim pl flag.

Firma HEKO specjalizuje się głównie w produkcji i dystrybucji różnego rodzaju owiewek samochodowych. Szybki i dynamiczny rozwój zakładu stał się możliwy dzięki ambicjom i zaangażowaniu właścicieli firmy oraz pracowników.

Z roku na rok firma HEKO przeznacza coraz więcej środków na inwestycję, rozbudowę zaplecza produkcyjnego i technicznego (obecnie trwa dalsza rozbudowa zakładu nr 1 w Czermnie oraz zakładu nr 2 w Oświęcimiu) co pozwoliło na znaczne poszerzenie asortymentu oferowanych przez HEKO wyrobów. Na chwilę obecną oferta firmy HEKO to ponad 3300 pozycji różnego rodzaju owiewek produkowanych do 149 marek samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz pojazdów specjalnych. Około 90% naszej produkcji jest wysyłane na eksport, w znacznej mierze do krajów Europy Zachodniej, Chin oraz USA, co najlepiej może świadczyć o tym, że są to wyroby nowoczesne oraz bardzo dobrej jakości. Wielkość eksportu wytwarzanych przez firmę HEKO wyrobów została w 2015 doceniona przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita”, który to dziennik uhonorował firmę HEKO tytułem – „Orzeł Eksportu w Województwie Świętokrzyskim” w kategorii Najdynamiczniejszy Eksporter.

Firma HEKO od kilku lat otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej nadawanego przez Dun & Bradstreet Poland. Potwierdza ono wysoką płynność i stabilność finansową oraz jest świadectwem tego, iż jest wiarygodnym kontrahentem biznesowym. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland honorowane jest na całym świecie co doskonale współgra z międzynarodowym charakterem działalności firmy HEKO.

W swojej produkcji firma HEKO stosuje unikalne w skali światowej rozwiązania mające zabezpieczenie w urzędzie patentowym. Sprawia to, iż firma HEKO jest w stanie wyprodukować owiewki pod każde, nawet najbardziej egzotyczne, zamówienie.

Działania inwestycyjne firmy HEKO oraz dbałość o to aby cały czas na bieżąco wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów sprawiły, że firma HEKO uzyskała pozycję lidera na światowych rynkach (na chwilę obecną, ze swoją produkcją, docieramy do najdalszych zakątków świata co sprawia, że owiewki HEKO można już spotkać na całym globie).

Na dzień dzisiejszy firma HEKO współpracuje z wieloma liczącymi się firmami krajowymi i zagranicznymi dystrybutorami z całego świata.

Firma HEKO produkuje swoje wyroby w oparciu o wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 9001:2015.

Naszym klientom proponujemy:

 • owiewki na drzwi boczne
 • owiewki szyby tylnej
 • owiewki szyby przedniej
 • listwy ozdobne pokrywy tylnej (pionowe i poziome)
 • osłony zimowe na atrapę wlotu powietrza
 • owiewki do szyberdachu
 • płyty plexi (PMMA)
 • impregnaty do kostki brukowej, kamienia, betonu (ExtraBruk)
 • żywice do konserwacji i renowacji drewna oraz różnego typu zabytków (Hekol L-50, Hekol I-50)
 • granulaty PMMA
 • klej do plexi (PMMA)
 • monomer metakrylanu metylu (MMA)

REGIONALNI DYSTRYBUTORZY HEKO

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dotyczącym czasu oraz sposobu realizacji zamówień, począwszy od dnia 01.05.2018  zmieniamy sposób dystrybucji owiewek. W związku z tym bardzo prosimy aby od maja 2018 wszystkie zamówienia kierować bezpośrednio na adres email:

zamowienia@heko.pl

Dzięki wprowadzeniu powyższej zmiany, zdecydowanemu skróceniu ulegnie czas realizacji zamówienia, a zamówienia będą przyjmowane 24 h/7.

Przy składaniu zamówienia bardzo prosimy o podanie następujących informacji:

 • Dane do fakturowania (proszę podać NIP)
 • Dane do dostawy (jeśli inne)
 • Zamawiane produkty
 • Dane kontaktowe zamawiającego

Zamówienie będą wysyłane kurierem UPS bądź DPD.

Koszt wysyłki:
Przy zamówieniu 1 kpl. – 13 PLN netto
Przy zamówieniu od 2 do 3 kpl. – 6,50 PLN netto
Przy zamówieniu 4 bądź więcej kpl. koszt przesyłki ponosi firma HEKO.

Jeśli nie będziecie Państwo pewni co do formy składania zamówienia, przedmiotu zamówienia lub sposobu jego realizacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 44 787 30 16, 44 787 30 43, gdzie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 700 do 1800 nasi pracownicy będą mogli udzielić wszelkich informacji.

 

SPRZEDAŻ IMPREGNATU DO KOSTKI BRUKOWEJ "EXTRABRUK"

Zamówienia prosimy składać mailowo na adres oswiecim@heko.pl lub telefonicznie pod numerem 33 445 81 77

Przy składaniu zamówienia bardzo prosimy o podanie następujących informacji:

 • Wielkość zamówienia (ile puszek, jaka pojemność 2,5L/ 5L/ 15L)
 • Dokument sprzedaży (FV czy paragon)
 • W przypadku FV proszę podać NIP
 • Adres dostawy
 • Rodzaj płatności - przedpłata; pobranie - płatne u kuriera

 • Osoba kontaktowa (imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail)
 • Metoda rozładunku (ręczny czy przy pomocy wózka widłowego)

 

 

Z FIRMĄ HEKO BEZPIECZNIE I DALEKO

 

Godziny Otwarcia:
pon. - pt. 07:00 – 18:00
pon. - pt. 08:00 – 17:00
pon. - pt. 08:00 – 16:00